Sprawdź miejsca, gdzie kręcono filmy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Media o nas

Onet.pl

Na rynku wydawniczym pojawiła się książka "Polska na filmowo". To niecodzienny przewodnik po miejscach filmowych w Polsce, dający początek tzw. turystyce filmowej. Książka zawiera opis 55 miejsc za całego kraju, na jej łamach wypowiadają się zarówno reżyserzy, jak i aktorzy. Słowo wstępne napisał Andrzej Wajda.

więcej


Polskie Radio - Trójka

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, gdzie była kręcona scena z Twojego ulubionego polskiego filmu, bardzo prawdopodobne, że znajdziesz odpowiedź w książce Marka Szymańskiego.

więcej


Gazeta.pl

Gdzie nakręcono te sceny? Gdzie jest ten kościół z "Katynia", to pole bitwy z "Ogniem i mieczem", ten las z "Opowieści z Narnii"?

więcej


TVP Kultura

W piątek, 10 grudnia o godz. 17.30 Marek Szymański wystąpił na antenie TVP Kultura w programie "Informacje kulturalne". Zobacz program.

więcej


Wirtualna Polska

Książka "Polska na filmowo. Gdzie kręcono znane filmy i seriale", niedawno ukazała się na rynku. To pierwszy taki ogólnopolski przewodnik po miejscach, w których powstawały kultowe polskie (i nie tylko) filmy i seriale.

więcej


Magazyn FILM

Ma Hollywood swoje filmowe przewodniki, a teraz mamy i my. „Polska na filmowo. Gdzie kręcono znane filmy i seriale” w połowie listopada trafi do księgarń. A wraz z książką – 55 filmowych miejsc (z mapami!), gdzie powstało ponad 200, nie tylko zresztą polskich, filmów i seriali.  

więcej


TVP Warszawa

Zobacz materiał o książce "Polska na filmowo. Gdzie kręcono znane filmy i seriale" w programie Qadrans Qltury emitowanym w stacji TVP Warszawa.

więcej


FilmWeb

Wszyscy mamy swoje ulubione filmy i seriale. Teraz możemy dowiedzieć się, w jakich urokliwych zakątkach Polski powstawały. Umożliwi to nam książka "Polska na filmowo. Gdzie kręcono znane filmy i seriale". To rodzaj przewodnika po filmowych miejscach naszego kraju.

więcej