Sprawdź miejsca, gdzie kręcono filmy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Baby blues w Elblągu

Data publikacji: 2011-10-14

Elbląska Galeria EL posłużyła za plan filmowy najnowszego filmu Katarzyny Rosłaniec („Galerianki”), „Baby blues”. Na czas zdjęć dawny dominikański kościół zamienił się w nielegalną dyskotekę, a elblążanie wystąpili w roli statystów.

Jak czytamy na stronie internetowej elblag.pl, zdjęcia ostatecznie kręcone w Galerii EL, miały pierwotnie powstać w autentycznym kościele:
Oto co Katarzyna Rosłaniec mówi na ten temat:
„Przyjechaliśmy tutaj, bo szukaliśmy wnętrza kościoła. To, co nas zaskoczyło, to empora. Gdy przyjechaliśmy na dokumentację, nie było jej. Gdy przyjechaliśmy na zdjęcia, to wszyscy się mocno zdziwili, bo to miało być wnętrze prawdziwego kościoła. Tak też Galerię EL będziemy pokazywali. I jako kościół Galeria EL się sprawdza.”

Film opowiada historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania...
Na ekranie zobaczymy: Magdalenę Berus, Klaudię Bułkę, Nikodema Rozbickiego, Michała Trzeciakowskiego, Magdalenę Boczarską, Renatę Dancewicz, Danutę Stenkę, Jana Frycza, Katarzynę Figurę, Mateusza Kościukiewicza, Martynę Grzenkowicz oraz Martynę Nowak.
Premiera filmu zapowiadana jest na 2012 rok.
Źródło: PISF

wywiad z Katarzyną Rosłaniec