Sprawdź miejsca, gdzie kręcono filmy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Polska na filmowo na Agrotravel i w nowej odsłonie

Data publikacji: 2011-04-15

„Polska na filmowo” już wkrótce pojawi się w nowej odsłonie. Przekształcamy się bowiem w portal poświęcony polskiej turystyce filmowej. Nowe projekty realizowane będą przez landbrand&MJ Media, przy współpracy z Domem Produkcyjnym Mucha. Pierwszym tego akordem będzie obecność autora książki - Marka Szymańskiego - na Międzynarodowych Targach Turystyki Agrotravel 2011 w Kielcach, gdzie obok spotkania informacyjnego (16 kwietnia) "Polska na filmowo" będzie miała swoje stanowisko.

W Polsce znajduje się kilkaset plenerów filmowych, w których powstawały znane i przez wielu lubiane tytuły. Można wykorzystać ten potencjał w promocji konkretnego regionu, gminy, gospodarstwa agroturystycznego, pensjonatu, itp. Spotkanie informacyjne dotyczące promocji turystycznej miejsc, w których kręcono filmy skierowane jest do samorządów terytorialnych, osób zajmujących się promocją, organizacji turystycznych, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, lokalnych grup działania, itp. Oraz oczywiście także do wielbicieli naszej książki i turystyki filmowej.

Spotkanie odbędzie się w czasie Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2011 w Kielcach - w sobotę 16 kwietnia w pawilonie G, nr sali G-1, o godz. 11.00-12.00, na terenie Targów Kielce.
Poprowadzą je Marek Szymański, autor książki-przewodnika pt. ,,Polska na filmowo. Gdzie kręcono znane filmy i seriale’’ oraz Hubert Gonera, dyrektor firmy doradztwa turystycznego landbrand.

Nowe projekty realizowane będą przez landbrand&MJ Media, przy współpracy z Domem Produkcyjnym Mucha.

Wstęp bezpłatny.

Stoisko: ,,Polska na filmowo’’
pawilon F, stoisko 40,
AGROTRAVEL 2011, Kielce

Dodatkowe informacje:
61/221 79 17
info@polskanafilmowo.pl