Sprawdź miejsca, gdzie kręcono filmy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Wszystko dzięki internautom

Data publikacji: 2011-04-11

„Wszystko” Artura Wyrzykowskiego - pierwsza krótkometrażowa produkcja, powstała przy finansowym wsparciu internautów - od 8 kwietnia gości na ekranach polskich kin, jako dodatek do pełnometrażowego filmu „Miss Kicki”. Plenery do tej „nieromantycznej komedii o romantycznej miłości” zostały w całości nakręcone w Warszawie. W rolach głównych zobaczymy: Mateusza Banasiuka, Martę Żmudę Trzebiatowską, Antoniego Pawlickiego oraz Michała Koterskiego.

Film został nakręcony w pięć dni z czego trzy stanowiły zdjęcia w plenerach. Wszystkie sekwencje powstały w Warszawie. Sceny we wnętrzach kręcono w mieszkaniach zlokalizowanych na osiedlu Kabaty i na Woli oraz w stołecznym klubie Hybrydy zaś plenerowe w podwórku przy ulicy Ogrodowej i przed restauracją Blue Cactus. Postsynchrony do filmu nagrano w podziemiach warszawskiej Akademii Muzycznej.

- Nie sądziłem nigdy, że uda mi się osiągnąć tak wiele z moim pierwszym filmem. Mamy więcej kin, niż niejeden polski film pełnometrażowy. Otrzymujemy ogromne wsparcie od mediów, mam poczucie, że wszyscy nam kibicują. Wspólnie z dystrybutorem ciężko pracowaliśmy w ostatnich tygodniach i mam nadzieję, że to przełożyć się na wynik frekwencyjny. Dużym sukcesem jest dla mnie już samo dojście do tego momentu, ale też zależy mi na dobrym wyniku frekwencyjnym. Zapraszam wszystkich do kin i zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, uwagami i spostrzeżeniami. Mój adres email znajduje się na stronie www.ChceZobaczycWszystko.net . Piszcie! Jestem bardzo ciekawy Waszych reakcji! - mówi reżyser, scenarzysta i sprawca całego zamieszania, Artur Wyrzykowski

O filmie:
„Wszystko” to nieromantyczna komedia o romantycznej miłości. Główne role grają Mateusz Banasiuk, Marta Żmuda Trzebiatowska, Antoni Pawlicki i Michał Koterski. Twórca od kilku miesięcy prowadzi w internecie kampanię promocyjną, która przynosi wyraźne skutki. Na stronie www.ChceZobaczycWszystko.net ma już prawie 9000 osób zdeklarowanych pójść do kina i kupić bilet, a swój apel do internautów wystosowała też Marta Żmuda Trzebiatowska.

„Wszystko” jest wyświetlane w pakiecie ze szwedzkim „Miss Kicki”. Jest to nowatorska forma dystrybucji, widzowie w cenie jednego biletu otrzymują dwa filmy. Jest to pierwszy film krótkometrażowy dystrybuowany w ten sposób, ale dystrybutor ma już plany, by uczynić z tego nowy standard i dzięki temu dać szansę innym młodym twórcom na zetknięcie się z publicznością kinową.

zwiastun filmu

Źródło: Agencja Perfectto