Sprawdź miejsca, gdzie kręcono filmy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Big love czyli miłość po polsku

Data publikacji: 2012-01-4

Warszawska Praga posłużyła jako plener miłosnego thrillera „Big love” w reżyserii Barbary Białowąs. Premiera filmu zapowiedziana jest na 10 lutego a na ekranie zobaczymy m.in. Aleksandrę Hamkało, Antoniego Pawlickiego, Roberta Gonerę, Adama Ferency, Małgorzatę Pieczyńską oraz Borysa Szyca.

Część filmowych sekwencji nakręcono w restauracji Suhi przy ulicy Mińskiej. Powstała tam min. scena, w której główna bohaterka (Emilka) przedstawia ukochanego (Maćka) swojej mamie.

„Big love” jest miłosnym thrillerem, określanym nawet jako „anytyromans” z duża dawką śmiełej erotyki . Zdjęcia do filmu powstały w warszawie.
Główna bohaterka - Emilia - ma 16 lat, gdy poznaje o siedem lat starszego przystojnego Maćka. Chłopak otwiera przed nią świat pełen namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad. Wkrótce Emilia porzuca rodzinny dom, by zamieszkać z ukochanym. Zaczyna śpiewać, co zawsze było jej największym marzeniem. Zakłada zespół, z którym odnosi pierwsze sukcesy na scenie. To oddala ją od Maćka, który nie potrafi znieść jej rosnącej samodzielności. Początkowo zakompleksiona dziewczynka przekształca się w pewną siebie i wyzywającą kobietę. Z czasem wielkie uczucie zmienia się w toksyczną, uzależniającą grę. Miłość Maćka staje się obsesją, a Emilia ucieka w ramiona innych mężczyzn. Odsuwając się od siebie, nie potrafią zerwać łączącej ich więzi, co ostatecznie prowadzi do dramatycznego finału...

Zwiastun filmu

Zdjęcia z planu